Проекти міжнародної технічної допомоги

Перелік програм та проектів міжнародної технічної допомоги

 

Назва проекту

Контактні дані

Напрямок проекту

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP)

 

Ніколаєв Дмитро – регіональний менеджер Проекту

Контакт-центр

0-800-500-184

(безкоштовно зі стаціонарних та мобільних)

e-mail: info@uhbdp.org

 

Синюк Олександр – голова правління

ГО «Земля Таврії»

Тел.: 050 603 85 83

е-mail: mail@ndovira.com

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.

UHBDP працює з виробниками плодоовочевої продукції із Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.

Загальною метою Проекту є розвиток і зміцнення можливостей дрібних виробників плодоовочевої продукції та маркетингового ланцюга через покращення потенціалу виробників маркетингових зав’язків, а також відносин між учасниками ринку. За рахунок впровадження Проекту його учасники матимуть можливість отримати безкоштовний доступ до інформації щодо сучасних технологій вирощування плодоовочевої продукції, ведення прибуткового та безпечного навколишнього середовища. Створюватимуться маркетингові групи для розвитку та підтримки можливостей виробників щодо виходу на високовартісні ринки.

Проект USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку» (Агентство США з міжнародного розвитку USAID)

 

Виконується:

«Компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.»

Гриценко Микола – керівник напрямку розвитку аграрних ринків

Тел.: 050 383 55 54

е-mail: mhrytsenko@ukraineards.com

 

Проект спрямований на підтримку економічного зростання через підвищення конкурентоздатності аграрних виробників та створення більш сприятливого бізнес-середовища в аграрному секторі задля покращення добробуту мешканців сільських територій. Проект сприятиме формуванню кращих умов для діяльності малих і середніх аграрних підприємств завдяки зміцненню інституційної спроможності Міністерства аграрної політики та продовольства України до реалізації реформ в аграрному секторі, створенню прозорих нормативно-правових засад в сфері земельних відносин, а також впровадженню реформ, що дозволять модернізувати системи зрошення земель.

Проект міжнародної організації «International Trade Centre»

 

Коломойцева Олена– Національний менеджер Проекту ITC в Україні

Тел.: 050 957 77 86

Сайт проекту: www.intracen.org

е-mail: itcukraine@intracen.org

Проект направлений на підвищення конкурентоспроможності підприємств малого та середнього бізнесу з виробництва плодоовочевої продукції з метою сприяти їх виходу на нові міжнародні ринки.

Розробка стратегії щодо експорту овочів з Херсонщини.

З метою підвищення рівня обізнаності сільського населення, в тому числі з питань створення та розвитку сільськогосподарських кооперативів, впровадження новітніх технологій, системи контролю якості та безпечності харчової продукції, в регіоні проводяться навчально-практичні семінари, круглі столи та інші заходи із залученням сільськогосподарських дорадчих служб та експертів проектів міжнародної технічної допомоги.

Проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні»

 

Максимов Максим – координатор Проекту

Тел.: 097 170 96 41,

097 561 82 08

е-mail: dasha.lysak@gmail.com.

Проект спрямований на вирішення труднощів, які стоять перед малими та середніми виробниками молока шляхом створення та посилення існуючих кооперативів, що пропонують послуги, необхідні для ефективної системи молочного виробництва. Ці послуги полягають у збиранні та ринковій дистрибуції молока, постачанні господарствам засобів виробництва, зокрема господарських товарів та добрив, виробництві високоякісних кормів. Канадські сільськогосподарські кооперативи будуть ділитися експертними знаннями та власним досвідом протягом всього проекту.

Програма SABIT фінансується Міністерством торгівлі США.

Київський відділ

(Охоплює Україну, Молдову, Грузію, Азербайджан та Вірменію)

Програма САБІТ

Посольство США, Комерційний відділ

Київ, вул. Ігоря Сікорського, 4

Тел.:  044 521 5222

Мобільний: 063 298 82 67

Координатор:

Наталія Шкнеєва

e-mail: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov

Програмою SABIT розробляються спеціалізовані галузеві програми стажувань, групи складаються з 18 менеджерів і технічних фахівців компаній країн СНД. Спеціалізована програма триває близько чотирьох тижнів і складається із зустрічей з представниками американських компаній, державних агентств і громадських організацій, що грають важливу роль в розвитку галузі.

Перший тиждень програми проводиться у Вашингтоні, округ Колумбія. Учасники програми знайомляться з організацією даної галузі в США, роботою державних агентств, американською культурою ведення бізнесу, фінансовими механізмами і принципами розвитку ринкової економіки. Також для групи проводяться спеціальні семінари в області їх діяльності. Під час наступних 3-х тижнів програми група зустрічається з галузевими компаніями і організаціями, відвідує торгові виставки і конференції в різних містах США. Для участі в програмі знання англійської мови не обов'язкове.

Програми стажувань для громадян України, Грузії та країн СНД.

Ізраїльський центр міжнародного співробітництва МАШАВ/MASHAV 

Київ, бульвар Лесі Українки, 34

Тел: 044 586 15 00

Факс:044 586 15 56

Освітні програми МАШАву (Ізраїль) розраховані на людей із різним рівнем підготовки  та професійного досвіду. Вони передбачають, що випускники: викладачі та фермери, інженери та службовці місцевих органів управління, фахівці з регіонального планування  та лікарі самі у майбутньому стануть поширювачами отриманих знань у своїх країнах. МАШАВ прагне, щоб його курси відповідали вимогам кожного студента.

Курси проводяться у різних філіях МАШАВу розташованих по всій країні. На деяких курсах навчаються представники різних країн, на інших – лише громадяни однієї певної країни ( що, здебільшого, пов’язане із необхідністю враховувати рівень володіння слухачів тією чи іншою мовами).

Центр міжнародного співробітництва пропонує курси з наступних дисциплін:

•сільське господарство;

•суспільний розвиток;

•розвиток систем освіти;

•раціональне природокористування;

•розвиток сільських районів;

•праця та колективне підвищення кваліфікації;

•охорона природи;

•громадська охорона здоров’я та медичні програми;

•роль жінки у процесах розвитку сучасного суспільства.

Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу - COSME

Київ, вул. Грушевського 12/2, оф. 368

Тел.: 044 596 68 53

e-mail:cosme@me.gov.ua

 

 

COSME – одна з ключових програм ЄС з бюджетом 2,3 млрд. євро, яка повинна полегшити підприємствам вихід на зовнішні ринки. Відтепер українські бізнесмени зможуть отримати фахові консультації та аналітику, супроводження експортно-імпортної діяльності та розширення торговельно-економічних зв’язків. Освітня частина програми включає обмін досвідом, зокрема, із залученням коштів у рамках програми «Еразмус для підприємців», різні конференції, тренінги, семінари, програми з обміну, стажування, пошуку партнерів в ЄС:

  • покращення умов доступу малого та середнього бізнесу на зовнішні ринки (забезпечення консультативних та аналітичних послуг, пов’язаних із супроводженням експортно-імпортної діяльності підприємств, їх інтернаціоналізацією та розширенням торговельно-економічних зв’язків);
  • покращення умов для конкурентоспроможності (визначення та усунення зайвих регуляторних бар’єрів на внутрішньому ринку ЄС, створення секторальних робочих груп задля обміну досвідом між представниками профільних органів державної влади тощо);
  • формування культури ведення бізнесу (обмін досвідом між підприємцями різних країн, розбудова інфраструктури підтримки підприємництва, консультативна підтримка щодо законодавства, розвиток жіночого підприємництва, підтримка молодих підприємців тощо).

Програма «Еразмус+»

 

Команда проекту:

Світлана Шитікова,

Жанна Таланова,

Іванна Атаманчук,

Катерина Жданова,

Петро Крайнік,

Вероніка Ткаченко.

Контактна інформація:

Тел.:  044 33 22 645,

Факс: 044 286 66 68

office@erasmusplus.org.ua

веб-сайт: 

www.erasmusplus.org.ua

 

Загальна діяльність. Проект «Національний Еразмус+ Офіс в Україні» (НЕО) у тісній співпраці з Представництвом ЄС в Україні забезпечує допомогу та підтримку Виконавчому агентству з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) щодо запровадження в Україні Програм ТЕМПУС, ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти. НЕО досліджує розвиток вищої освіти в Україні та інших сфер освіти у разі потреби.

У співпраці з Представництвом ЄС в Україні, НЕО є контактним центром для всіх зацікавлених потенційних учасників, бенефіціарів і стейкхолдерів щодо заходів ЕАСЕА та Європейської Комісії в сфері (вищої) освіти.

Мандат Національного Еразмус+ офісу в Україні в рамках Програми ЕРАЗМУС+ включає заходи спрямовані на підтримку, популяризацію, моніторинг та поширення інформації про Програму, зокрема у сфері вищої освіти у співпраці з іншими країнами-партнерами.

Загальна мета. Поширення інформації про Програму ЄС ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти та її популяризація, а також посилення впливу міжнародного компоненту Програми через ефективне запровадження освітніх проектів ЕРАЗМУС+ в Україні.

Програма «U-LEAD з Європою»

за підтримки Європейського Союзу та Його країн-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі  та Швеції

Київ, вул. Велика Житомирська, 20, 

4-й поверх, Дім децентралізації

Тел.: 044 581 27 90 – GIZ

 044  581 38 46 – Sida

 044 581 38 48 – Polish aid

e-mail: pr@u-lead.org.ua

 

Програма «U-LEAD з Європою» сприяє створенню багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби населення України.

Це включає дві основні цілі:

  1. Посилення спроможностей ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою впровадження реформ регіональної політики та децентралізації (GIZ). Це включає в себе вертикальну та горизонтальну координацію та розвиток спроможності на всіх рівнях управління по всій Україні.

Розширення прав і можливостей об’єднаних громад з метою надання високоякісних послуг громадянам, що робить внесок в реформу децентралізації, яка триває в України (Sida). Для цього Sida уклала субконтракти зі Шведською асоціацією місцевих властей та регіонів, щоб підтримати до 600 центрів надання адміністративних послуг, які відповідають очікуванням громадян, та з Естонською академією електронного врядування, щоб розробити ІТ-рішення, які забезпечують надання відповідних послуг.