Адміністративні послуги

Департамент в межах своїх повноважень забезпечує організацію надання адміністративної послуги «Видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів», відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17 листопада 2011 року №629 «Про затвердження Положення про сертифікат племінних (генетичних) ресурсів та зразків форм сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів» зареєстрований в Мін'юсті 09 грудня 2011 року за №1422/20160, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 грудня 2016 року № 1026 «Про визначення відповідальної особи з питань видачі сертифікатів» племінних (генетичних) ресурсів».

Паливода Олександр Миколайович

Директор Департаменту
Паливода Олександр Миколайович

Шановні сільгосптоваровиробники Херсонщини!

Останніми роками вам, виробникам сільськогосподарської продукції, довелося міняти орієнтири, шукати нові ринки, а разом з тим – приймати нові правила та стандарти роботи. Серед першочергових задач, що постали перед нами, став пошук актуальної інформації щодо потреб та тенденцій ринку, нових технологій, сучасних фінансових інструментів. За сприяння Департаменту агропромислового розвитку для сільгоспвиробників області проводяться заходи – семінари, тренінги, засідання в форматі «круглого столу». Відтепер отримувати актуальну корисну інформацію ви також зможете на офіційному сайті Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА.  

Даний інформаційний ресурс також слугуватиме для акумуляції бази нормативних документів, висвітлення життя АПК Херсонської області і роботи нашого Департаменту. Ласкаво просимо!