З початку року 15 сільгосппідприємств Херсонщини отримали компенсацію за залученими кредитами на суму 1 633 тис. гривень

1 листопада в Департаменті агропромислового розвитку відбулось чергове засідання обласної конкурсної комісії з питань надання державної підтримки в напрямку часткової компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами.

Члени комісії розглянули пакети документів, подані 5 підприємствами-позичальниками за 6 кредитними угодами. За результатами засідання комісія прийняла позитивні рішення про надання права на компенсацію всім заявникам,  загальна сума визначеної компенсації склала 727,416 тис. гривень.

 

За час роботи комісії у 2018 році на розгляд подали заявки на компенсацію відсоткової ставки за залученими банківськими кредитами 15 сільськогосподарських підприємств, між заявниками розподілено компенсації на суму 1 633 тис. гривень. При цьому 634,890 тис. гривень компенсації виплачено позичальникам.

 

Наразі ліміт, доведений області для здешевлення кредитів, розподілено у повному обсязі. За рішенням конкурсної комісії до Міністерства аграрної політики та продовольства України направлено лист щодо додаткової потреби в коштах для компенсації відсоткових ставок.

ВАРТО ОЗНАЙОМИТИСЬ: Як отримати кошти за державною програмою здешевлення кредитів (роз’яснення та перелік документів)

 

Департамент агропромислового розвитку звертає увагу суб’єктів господарювання агропромислового комплексу на своєчасність подання заявок. Відповідно до вимог Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 (зі змінами), останнє засідання конкурсної комісії проводиться    до 10 грудня поточного року, приймання заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, закінчується за сім робочих днів до початку проведення останнього засідання комісії.

 

Наголошуємо, поки не визначений день останнього засідання, документи краще подавати завчасно, щоб встигнути до закінчення терміну.

 

Заявки та документи приймаються за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, каб. 204. Телефони для довідок: (0552) 42-27-39, 42-27-54.