Власники молодняку ВРХ Херсонщини активно беруть участь у державній програмі

Більше 200 осіб відвідали кущові семінар-наради, присвячені державній підтримці агропромислової сфери, які проводились для районів Херсонської області.  Заходи у форматі тренінгів для представників ОТГ, сільських та селищних рад проводились за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку ХОДА.

 

Під час тренінгів представники Департаменту надавали уповноваженим особам органів місцевого самоврядування роз’яснення стосовно отримання держпідтримки в галузі АПК у 2018 році. У тренінгах також брали участь представники ДП «Агентство з ідентифікації тварин», Держпродспоживслужби, районних державних адміністрацій, фахівці районних ветеринарних лікарень. 


Головна увага під час нарад була зосереджена на державній програмі - нарахування спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби у господарствах населення, у якій основним виконавцем виступають органи місцевого самоврядування. Були надані рекомендації стосовно порядку отримання компенсації, збору документів, складання відомостей та подання їх до Департаменту АПР ХОДА.


На сьогоднішній день кошти за молодняк, документи на який було подано до 1 травня, вже почали надходити на рахунки фізичних осіб. Як зазначив Директор Департаменту Олександр Паливода, наразі спостерігається велика активність власників молодняку щодо реєстрації тварин, і очікується, що кількість осіб, що братимуть участь у даній державній програмі значно зросте.


Нагадаємо, що під час першого етапу прийому документів Департаментом агропромислового розвитку ХОДА було отримано документи на 445 телят віком від 4 до 13 місяців на загальну суму 379,0 тис. гривень.