Відбулося засідання обласної конкурсної комісії з питань надання державної підтримки по одній з програм

25 червня 2018 року відбулося засідання обласної конкурсної комісії з питань надання державної підтримки, яка спрямовується суб’єктам господарювання агропромислового комплексу на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами.


Під час засідання було розглянуто заявки та пакети документів від 2 суб’єктів господарювання агропромислового комплексу за 2 кредитними угодами.

За рішенням конкурсної комісії обидва позичальники мають право на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами. Прогнозна сума фінансової підтримки з державного бюджету становить 208,334 тис. грн.


Нагадаємо, конкурсною комісією продовжується прийом документів від аграріїв області, які претендують на отримання компенсації відсоткової ставки. Загальна сума видатків на здешевлення банківських кредитів для сільгосптоваровиробників Херсонської області складають 2,633 млн грн.


Бажаючим скористатися зазначеною державною підтримкою звертатися до  Департаменту агропромислового розвитку за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, каб. 204,  тел. (0552) 42-27-39, 42-27-54.