В Херсонській області тривають кущові наради по державній фінансовій підтримці агропромислової сфери

Наради-семінари проводяться за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку за участі представників ДП «Агентство з ідентифікації тварин». Заходи мають формат інформаційних тренінгів, де розглядаються всі питання та надаються необхідні роз’яснення стосовно отримання держпідтримки в галузі АПК. 


Наразі проведено семінари для 7 районів області: Білозерського, Голопристанського, Олешківського, Великолепетиського, Скадовського, Верхньорогацького та Горностаївського районів. 


У тренінгах взяли участь представники районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, співробітники Херсонської філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин», Департаменту агропромислового розвитку ХОДА, фахівці районних ветеринарних лікарень. 


Особливу увагу приділили напрямку нарахування спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби у господарствах населення, де основним виконавцем програми виступають органи місцевого самоврядування.


Нагадаємо,  що 5 травня Департаментом агропромислового розвитку ХОДА було завершено перший етап прийому документів на виплати коштів по даній програмі. Було отримано документи на 400 телят віком від 4 до 13 місяців на загальну суму 375, 5 тис. гривень. Виплати по цих списках здійснюватимуться вже в червні.


У серпні розпочнеться другий етап прийому документів по цій програмі, який триватиме до 1 вересня. 


Графік наступних кущових семінарів: 

11 червня - Іванівський та Нижньосірогозький райони

13 червня - Високопільський, Великоолександрівський та Нововоронцовський райони

14 червня - Каланчацький та Чаплинський райони

15 червня - Бериславський та Каховський райони

19 червня - Генічеський та Новотроїцький райони