"Таврійський ярмарок" зібрав понад 200 учасників з 19 регіонів України

26 вересня в Новій Каховці на Херсонщині відбулося урочисте відкриття ювілейного ХХ «Таврійського ярмарку». Це найбільша виставка-ярмарок Півдня України, яка допомагає демонстрації, презентації та просування кращих і новітніх розробок товаровиробників і підприємців України.

Цього року в ярмарку беруть участь понад 200 учасників з 19 областей України: Херсонська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Івано-Франківська, Київська, Житомирська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Полтавська, Вінницька, Тернопільська, Кіровоградська, Львівська, Хмельницька, Черкаська, Київська, Чернігівська.


Учасників, гостей і відвідувачів ярмарку привітали міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, заступник голови Херсонської ОДА Сергій козир, керівник проекту Павло Ярмій, голова департаменту АПК Маргарита Степанова, а також представники компаній-спонсорів і партнерів заходу – Данило Репілевський, Юрій Власов та інші.

На виставці були представлені продукти харчування, промислові товари, будівельна індустрія, автомобілі і техніка, агропромисловий комплекс, фінанси і інвестиції, туризм і спорт, народні майстри.


Сільськогосподарську експозицію виставки-ярмарки представили в основному фермерські господарства Херсонської області і власники елітних приватних розплідників, які пропонують мешканцям і гостям Херсонщини саджанці плодово-ягідних і декоративних дерев та чагарників найпопулярніших сортів за доступними цінами. На відкритих виставкових площах  торговельні павільйони пропонували за вигідними цінами м’ясо-молочну та плодоовочеву продукцію вирощену на ґрунтах Херсонщини.

За матеріалами Нова Каховка.Сity