5,3 млн грн. отримують підприємства Херсонщини за державною програмою здешевлення кредитів

Державна програма «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» активно реалізовується на Херсонщині.


Згідно з наказом Мінагрополітики від 01.03.2019 № 98 Херсонській області доведено річний ліміт в обсязі 5,3 млн грн.


З початку року Департаментом проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо даної програми підтримки, завдяки чому значна кількість підприємств звернулися до конкурсної комісії із заявками на участь у конкурсі. Так, з початку опублікування у друкованих засобах масової інформації оголошення про умови конкурсу, подано 69 заявок від 42 сільгосптоваровиробників області.


Члени комісії розглянули кожну із 69 поданих заявок, встановлюючи їх відповідність вимогам Порядку. Зважаючи на обмежений фінансовий ресурс, комісією було прийнято рішення задовольнити потребу у компенсації для підприємств, які мають виручку від реалізації продукції за минулий рік до 20 млн гривень та яким відповідно до Порядку надається право на компенсацію у першу чергу.


Річний ліміт розміром 5,3 млн грн. розподілено у повному обсязі між 24 підприємствами-позичальниками, які подали заявки за 35 укладеними кредитними угодами.