Проект наказу про порядок поводження з вантажами, що не відповідають законодавству - обговорення

Міністерством аграрної політики та продовольства України підготовлено проект наказу «Про затвердження Порядку знищення, особливого поводження та зміни призначеного використання вантажів, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України, які не відповідають законодавству» (далі – Проект наказу).

 

Зазначеним Проектом наказу встановлюється послідовність дій державного інспектора (державного ветеринарного інспектора) у випадках повернення до країни-експортера, знищення, особливого поводження та зміни призначеного використання вантажів, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України у разі виявлення невідповідності законодавству та направлена на попередження, усунення або зменшення до прийнятного рівня ризиків для людей і тварин, повʼязаних з занесенням на територію України збудників інфекційних захворювань тварин або небезпечних харчових продуктів та кормів призначених для споживання людиною або твариною.

 

Проект наказу оприлюднений шляхом його розміщення в мережі Інтернет на офіційних веб-сайтах Мінагрополітики, розділ «Регуляторна політика) та Держпродспоживслужби, розділ Діяльність, підрозділ Обговорення проектів документів).

 

Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації пропонує долучитися до обговорення проекту наказу всіх зацікавлених осіб.

 

Зауваження та пропозиції стосовно проекту у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня оприлюднення проекту наказу в мережі Internet за адресами:

01001, м.Київ, вул. Хрещатик, 24, Міністерство аграрної політики та продовольства України (e-mail: info@minagro.gov.ua);

01001, м.Київ, вул. Б. Грінченка, 1, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (e-mail: info@consumer.gov.ua);

 01011, м.Київ, вул. Арсенальна, 9/11, Державна регуляторна служба України (e-mail: inform@dkrp.gov.ua).