Про підтримку тваринництва на Херсонщині говорили під час вебінару

23 квітня в області пройшов вебінар «Державна підтримка галузі тваринництва», організатором якого є Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації за участі Херсонської філії ДП «Агентства з ідентифікації та реєстрації тварин» при підтримці Херсонського обласного центру зайнятості.


В роботі вебінару взяли участь начальники та спеціалісти управлінь/відділів з питань агропромислового розвитку районних державних адміністрацій, представники органів місцевого самоврядування області.


Читайте також: Жителі Херсонщини у 2018 році отримали 14,8 млн грн. дотацій на телят


На вебінарі були визначенні дієві напрямки державної підтримки для суб’єктів господарювання всіх категорій, які провадять діяльність в аграрній сфері, зокрема, тваринництва. Наведені норми діючого законодавства у сфері ідентифікації та реєстрації тварин.

Акцентом заходу стало обговорення шляхів налагодження ефективної співпраці з представниками органів місцевого самоврядування, в частині реалізації напрямку нарахування спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, фізичним особам – власникам тварин та за молодняк набутий шляхом його переміщення.


Нагадаємо, що термін першої подачі до Департаменту відомостей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк,  спливає 5 травня (відповідно до абзацу 12 пункту 9 Порядку використання коштів, затвердженого постановою КМУ від 07 лютого 2018 року №107  (із змінами) ).