Одним із суттєвих показників нашої роботи є кошти, які ми змогли залучити в область – О. Паливода

В Херсоні 22 та 23 жовтня проходив дводенний семінар для начальників управлінь агропромислового розвитку районних адміністрацій.

 

Відкриваючи захід, директор Департаменту Олександр Паливода окреслив ряд задач, які стоять перед районними структурними підрозділами.

 

- Одним із суттєвих показників нашої з вами роботи є кошти, які ми змогли залучити в область: у вигляді фінансування за програмами державної підтримки, реалізації грантових проектів та вкладених в агросектор області інвестицій, - зазначив Паливода, та наголосив, що роз’яснювальна та дорадча робота серед агровиробників щодо державних, обласних та інших програм – є однією з важливих функцій роботи Департаменту та районних підрозділів. Також Паливода розповів про напрямки та задачі створеної в Департаменті робочої групи, яка працюватиме з інвестиційними проектами, пропозиціями та інвестмоделями АПК в області.

 

Директор Департаменту звернув увагу, що кожний структурний підрозділ району має внести свої пропозиції щодо можливих напрямків інвестування в агросектор району. Дані пропозиції будуть опрацьовуватись робочою групою Департаменту разом із формуванням бази даних щодо наявності на території районів потенційних інвестиційних майданчиків та вільних приміщень агропромислового призначення. Крім того, Олександр Паливода запропонував районним підрозділам опрацювати із місцевими сільгосптоваровиробниками та надати пропозиції щодо можливих обласних програм підтримки агропромислового сектору.

 

Заступник Директора Маргарита Степанова зробила проміжний аналіз поточної роботи районів щодо формування продовольчого запасу  та ситуації по виплаті орендної плати за користування землею на території районів. Також Маргарита Михайлівна розглянула питання роботи районних управлінь по збору та акумуляції оперативної інформації щодо потреб та пропозицій у сировині для переробних підприємств на території кожного району. Також Маргарита Степанова наголосила про необхідності надання кожним районом  інвестиційних пропозицій до Програми  соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2019 рік.

 

Заступник директора Андрій Неделько оголосив поточні результати реалізації програм державної підтримки галузі АПК в Херсонській області та звернув увагу на правила та порядок повідомлення оперативної інформації щодо польових робот на території області.

 

Загалом протягом двох днів керівники відділів та управлінь агропромислового розвитку районних адміністрацій мають прослухати ряд лекцій щодо тенденцій та пріоритетів розвитку АПК, пріоритетів державної політики у сфері протидії корупції, новин у вимогах щодо оформлення ділових документів та інших тем, обов’язкових для ознайомлення, визначених рекомендаціями КМУ.