Науковці з Херсонського аграрного університету представлять перспективи створення мідійно-устричних господарств та інші агроінновації Херсонщини на Агропорті

Херсонський державний аграрний університет, що є провідним профільним учбовим закладом регіону  завжди є активним учасником заходів, що відбуваються в сфері АПК регіону. Не виключенням стала й участь ХДАУ в роботі  форуму «АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН-2019» 18-20 липня, де університет виступив співорганізатором роботи кількох тематичних панелей.


В рамках роботи семінарів на форумі буде представлено інноваційні розробки  науковців Херсонського державного аграрного університету.


Семінар «Перспективи розвитку аквакультури на Півдні України»

Завідувач кафедри водних біоресурсів та аквакультури ХДАУ кандидат біологічних наук, доцент Павло Кутіщев представить на семінарі доповіді, присвячені перспективам створення мідійно-устрічних господарств та технології вирощування перлів в рибогосподарських ставках Півдня України.


Семінар «Ефективні технології в бджільництві»

Кандидат с.г. наук, доцент ХДАУ кафедри технології виробництва продукції тваринництва Наталія Корбич візьме участь в роботі семінару, де буде розкрито проблеми та перспективи галузі, напрямки розвитку ринку продукції бджільництва.


Семінар з розвитку вівчарства

Завідувач кафедри генетики та розведення с/г тварин Тетяна Нежлукченко виступить як спікер семінару з питанням «Розвиток тонкорунного вівчарства на Півдні України».


В свою чергу ректор ХДАУ, доктор економічних наук професор Юрій Кирилов, візьме участь в роботі ключової конференції форуму за участі в.о. Міністра Ольги Трофімцевої: «Впровадження цілей сталого розвитку на регіональному рівні». На семінарі Юрій Кирилов висвітлить питання розвитку регіональної агроосвіти.


Зазначимо, що ХДАУ Херсонський державний аграрний університет – один з найпотужніших ВНЗ аграрного напрямку на Півдні України, в якому навчаються близько 5 тисяч студентів на 25-ти спеціальностях.

На кафедрах університету ведуться наукові розробки, орієнтовані на збільшення продуктивності та покращення екологічної ситуації. За два останніх роки співробітниками університету було отримано 36 патентів та 52 авторських свідоцтва на винаходи.