На скайп-нараді із Міністерством відмітили Херсонщину та запросили всіх на Агропорт Південь Херсон

4 липня відбулась відео конференція за участі Міністерства агрополітики та всіх регіональних департаментів агропромислового розвитку. На нараді обговорювався хід збиральних робіт та проміжні підсумки виконання державних програм підтримки АПК.

З боку Херсонської області в нараді взяли участь заступники директора Департаменту АПР Андрій Неделько та Маргарита Степанова, керівник Інститут зрошуваного землеробства Раїса Вожегова, представники регіональних відділень Держпродспоживслужби, Аграрного фонду, ДПЗКУ та інших територіальних органів та асоціацій.

В ході конференції в.о. Міністра Ольга Трофімцева відмітила Херсонську область, як один із передових регіонів по темпам збирання ранніх зернових.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонські аграрії намолотили перший мільйон зернових

Також було зазначено, що зараз триває реалізація державних програмам підтримки галузі АПК, зокрема розпочаті виплати дотацій на молодняк фізособам. Крім того  були розглянуті проблемні питання та пропозиції регіонів щодо покращення порядку розподілу коштів по державних програмах.


Наприкінці скайп-конференції Ольга Трофімцева нагадала всім про значну для Херсонского агросектору подію – Агропорт Південь Херсон-2019 та запросила всіх відвідати форум 18-20 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міжнародний форум «АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН» презентує багатогранність АПК Херсонщини