Міжнародний форум «АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН» презентує багатогранність АПК Херсонщини

18-20 липня в Херсоні вдруге пройде міжнародний форум Агропорт, який продемонструє інвестиційний потенціал та експортні можливості агросектору Херсонщини.

Минулого року Херсонська область вперше приймала у себе гостей в форматі форуму «АГРОПОРТ», де продемонструвала всю потужність регіонального агросектору.

Цьогорічний форум  презентує відвідувачам не тільки потужність, а ще й  різноманітність та багатогранність агропромислової галузі Херсонської області.

З перспективами деяких напрямків тваринництва учасники ознайомляться на семінарах, присвячених вівчарству, бджільництву та аквакультурам – напрямкам, у  яких Херсонщина  має величезний потенціал для розвитку.

Окремі тематичні сектори будуть присвячені органічному виробництву, зрошенню та науковим досягненням у створенні посухостійких культур, а також актуальним питанням - покращенню родючості грунтів та переробки сільськогосподарських відходів.

Овочівників України зацікавить презентація нішевих культур – адже саме в цих напрямках можна досягти високої рентабльності.


На тренінгах та комунікаційних платформах можна буде отримати корисну інформацію щодо агротехнологій, законодавчих змін та фінансових інструментів.

Не обійдеться цього року і без розважальної програми, оригінального оформлення та незвичайної фотозони.

Але що саме буде – організатори поки що тримають у секреті.

Розпочнеться захід о 10:00 годині 18 липня стратегічною сесією, за участі в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої.

Офіційне  відкриття форуму «АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН 2019» відбудеться  о 12:00 годині.

Традиційно напередодні Форуму від Площі Свободи до аеропорту  пройде парад сільськогосподарської техніки.


Нагадаємо, минулого року в рамках форуму Агропорт Південь Херсон-2018 було встановлено два рекорди України – з найбільшого овочевого салату  та з перетягування комбайну командою українських стронгменів під керівництвом Василя Вірастюка, а також проведено майстер-клас з карвінгу за участі Херсонського аграрного університету.  

В матеріалі використані фотографії з форуму АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН - 2018