Механізм використання бюджетних коштів на розвиток зрошення буде розглянуто на сесії облради

Директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Паливода взяв участь в засіданні постійної комісії обласної ради з питань земельних відносин та екології, де виніс на обговорення проект механізму використання коштів обласного бюджету, передбачених на виконання Комплексної програми розвитку водного господарства Херсонщини.


Нагадаємо, що обласним бюджетом на 2019 рік передбачено видатки у сумі 5 млн грн. на виконання робіт з розширення та модернізації інженерної інфраструктури внутрішньогосподарських меліоративних систем.

Запропонований механізм передбачає надання компенсації суб’єктам господарювання пропорційно за фактично понесені витрати у поточному році.


Кошти надаватимуться юридичним особам – суб’єктам господарювання, районним, сільським та селищним радам, об’єднаним територіальним громадам, підприємствам, установам та організаціям державної власності, які провадять діяльність на території Херсонської області.


Даний проект механізму підтриманий комісією та буде винесений на розгляд сесії обласної ради, яка відбудеться 25 квітня.