Херсонський державний аграрний університет бере активну участь в роботі Агропорту

На міжнародному форумі «Агропорт Південь Херсон», що пройде 18-20 липня на території Херсонського аеропорту буде представлено потенціал та багатогранність аграрного сектору Херсонської області. Зокрема, свій  вагомий внесок у підготовці зробили науковці Херсонського державного аграрного університету – потужного профільного вишу, що готує фахівців для аграрної галузі.


Так, науковці інституту візьмуть участь в роботі тематичних семінарів та панелей, присвячених бджільництву, вівчарству, розвитку аквакультури. Зокрема, на Агропорті буде представлено інноваційні розробки науковців з Херсонського аграрного університету по створенню мідійно-устричних ферм та вирощуванню перлів в молюсках, що мешкають на території області в Дніпро-Бузькому лимані.

Також, одним із ключових напрямків на стратегічній сесії за участі в.о. Міністра Трофімцевої, буде розвиток агроосвіти в регіоні. По цьому питанню виступить ректор ХДАУ професор Юрій Кирилов, який впровадив на базі аграрного університету передові підходи до навчання та виробничої практики, встановивши нові стандарти аграрної освіти в регіоні.