Гарні ціни та святковий настрій - в Херсоні пройшов Великодній ярмарок

25 квітня біля ККЗ «Ювілейний» відбувся передсвятковий ярмарок до Великодніх та травневих свят.


В традиційному ярмарку взяли участь фермерські господарства, підприємства харчової і переробної промисловості, районні споживчі товариства.

Херсонці мали можливість придбати якісну сільгосппродукцію регіональних виробників за приємними цінами, а саме: овочі та фрукти в асортименті, м'ясо та м’ясні вироби, крупи, молокопродукти, яйця курячі, рибу свіжу, хлібобулочні та кондитерські вироби, мед, консервацію тощо.

Зокрема, молочну галузь представляли провідні молокопереробні підприємства області: ПАТ «Каланчацький маслозавод» та ТОВ АПФ «Атлант». Ціни на молоко продукцію: сири тверді (в асортименті) від 115,00грн/кг, масло вершкове від 120,00 грн/кг.

Близько 2 тонн м’яса свинини та тушок курей було реалізовано за ціною до 90,00 грн/кг, реалізовували підприємства (ТОВ «Зоотехнологія») та фермери області.

                     


Свіжу рибу (короп, товстолоб) з Голопристанського району та м. Нова Каховка (близько 3 тонн) реалізовували за ціною від 30,00 грн/кг.

Яйця курячі підприємства (філія Чорнобаївське ПАТ «Червоний прапор» та ТЦ «Європорт») реалізовували за ціною від 13,00 грн/дес.

Овочеву продукцію було представлено в широкому асортименті за доступними цінами, зокрема картоплю – від 10,00 грн., капусту – від 29,00 грн., моркву – від 7,00 грн., цибулю можна було придбати за ціною від 28,00 грн/кг.


Крім того, на ярмарку реалізовувались яблука, мед, ковбаси, огірки, редис, квіти, саджанці, розсада, насіння, крупи, олія та пасхальна і сувенірна атрибутика. Широкий асортимент хлібобулочних виробів, консервації, кондитерської продукції було представлено підприємствами споживчої кооперації.

Організація передсвяткового ярмарку дала змогу мешканцям міста Херсона та гостям Херсонської області придбати необхідні продовольчі товари належної якості за цінами виробників, наповнивши споживчий кошик, та отримати святковий настрій.