Експортні можливості на ринку Індії для виробників свіжих яблук

Індійська компанія, що є одним з провідних імпортерів свіжих фруктів в Індії, шукає українських виробників свіжих яблук для налагодження співпраці.

Індійська компанія зацікавлена в наступних основних сортах яблук: Royal Gala, Gala must, Red delicious, Red Jonaprince, Jonagold тощо. Компанія також розглядає можливість придбання інших сортів яблук червоного кольору, які вирощують в Україні. Калібр яблук – від 60 до 80мм.Плановий обсяг закупівель – від 4 до 5 контейнерів на тиждень. Пакування по 18 кг, але можливі варіанти пакування по 13 кг або 14 кг.

 

Вимоги до потенційного партнера: український постачальник обов’язково має бути виробником з досвідом упаковки та експорту яблук, та володіти англійською, або вести переговори.

Якщо Ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, повідомляйте про зацікавленість у співпраці на адресу: sourcing@epo.org.ua. Дедлайн для подачі пропозицій – 19 серпня 2018 року.

 

Після зазначеного дедлайну за кожним запитом всю зібрану самостійно проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію.