Держпідтримка для кооперативів у 2019 році: компенсація 70 % вартості придбаного обладнання

Відповідно пунктів 3, 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою КМУ від 07.02.2018 № 106 (зі змінами) право на отримання фінансової підтримки у розмірі 70 % вартості придбаного вітчизняного обладнання для виробництва, збирання, зберігання, переробки, визначення якості, сортування та фасування сільськогосподарської продукції та техніки для її транспортування,  надається сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам:


  • молочарського, м’ясного напрямів, до складу якого входять не менше 20 членів, серед яких повинно бути одне і більше фермерських господарств, а інші - фізичні особи, у власності та/або користуванні кожної з яких перебувають землі сільськогосподарського призначення та за наявності тварин, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавств;
  • плодово-ягідного, овочевого напрямів, а також із заготівлі та переробки продукції бджільництва, дикорослих ягід, грибів і рослин, до складу якого входять не менш як 7 членів, серед яких повинно бути одне і більше фермерських господарств, а інші - фізичні особи, у власності та/або користуванні кожної з яких перебувають не більше 100 гектарів земель сільськогосподарського призначення.


Фінансова підтримка надається сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам у розмірі 70 % вартості придбаного обладнання без урахування сум податку на додану вартість, але не більше ніж 3 000 000 гривень на один  сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.


Фінансова підтримка надаватиметься кооперативам, які придбають техніку та обладнання згідно з Переліком вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.


Докладну інформацію щодо програми ви можете дізнатись в Департаменті агропромислового розвитку ХОДА: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, каб 110,111, тел. (0552)422762, (0552)422748, електронна адреса: guapr@ukr.net


Читайте також: Як отримати фінансову підтримку сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу (покрокова інструкція)