Запрошуємо до участі в міжнародній виставці вина та алкопродукції 23-25 жовтня

З 23 по 25 жовтня 2019 року в Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15 м. Київ) відбудеться головна подія для виробників вина, алкогольної продукції та пива в Східній Європі – Друга  Міжнародна виставка вина та алкогольної продукції Wine&Spirits Ukraine, організатором якої є ТОВ «ВІА-Груп».


У дні роботи виставки планується насичена ділова програма: Міжнародний Експортний форум за участю закордонних рітейлерів та імпортерів; конференції, семінари та майстер–класи, а також Міжнародний дегустаційний конкурс за підтримки Асоціації Сомельє України та Міжнародної Асоціації Сомельє.

Основною метою виставки є не тільки демонстрація досягнень вітчизняних та закордонних компаній, але й сприяння розвитку виноробної галузі та торгівлі України, розширенню ринків збуту, підвищенню експортного потенціалу країни. Виставка надасть можливість відкриття міжнародним компаніям українського ринку, а вітчизняним виробникам допоможе вийти на нові ринки збуту.


З інформацією щодо Міжнародної виставки вина та алкогольної продукції Wine&Spirits Ukraine та з каталогом учасників можна ознайомитись на сайті:  http://wineandspirits.com.ua.


За більш детальною інформацією звертайтеся до директора  ТОВ «ВІА-Груп» Вікторії Агромакової за тел. +38 098 034 1331 або на  ел.адресу: info@wineandspirits.com.ua