В Києві пройде Міжнародний молочний конгрес

З 5 по 6 березня 2019 року, за підтримки Асоціації виробників молока (АВМ), Всеукраїнської аграрної ради (ВАР) та компанії Dykun, відбудеться  ХІІ Міжнародний молочний конгрес.


ХІI Міжнародний молочний конгрес – це близько 1500 учасників молочного бізнесу, серед яких спеціалісти, ветеринари, технологи, менеджери, експерти галузі, представники влади, посольств, міжнародних організацій, фінансових установ, комерційних компаній, ЗМІ і багато інших.


В рамках заходу:

- вітчизняні та міжнародні експерти ділитимуться досвідом ведення успішного молочарства та вирішенням актуальних проблем на господарствах, говоритимуть про підсумки роботи галузі та перспективи розвитку у 2019-му.


- представники влади, громадських об’єднань, міжнародних організацій народні депутати, виступатимуть під час круглих столів та не оминуть увагою гострі, актуальні питання галузі тваринництва.


Під час Конгресу діятимуть круглі столи для власників бізнесу та управлінців молочно-товарних ферм, на технологічній секції досвідчені практики представлять новітні розробки та механізми успішного ведення молочного бізнесу.


Родзинкою заходу стане Ветеринарний форум, що пройде в рамках ХІI Міжнародного молочного конгресу та об’єднає лікарів ветеринарної медицини з усієї України.

Місце проведення: м. Київ, Броварський проспект, 15

Контактна особа: Оксана Молчанова, телефони: 067 470 55 63, 047 444 67 56.