В Херсоні пройде семінар-нарада, присвячена вермикультурі

Департамент агропромислового розвитку ХОДА запрошує на семінар-нараду  «Економічна ефективність виробництва продукції вермикультури в області».

 

У семінар-нараді візьмуть участь досвідчені провідні практики південного регіону, які ознайомлять присутніх з технологічними аспектами процесу вермикультивування органічних відходів та виробництва біогумусу. Буде представлене економічне обгрунтування економічної  ефективності переробки органічних відходів на основі впровадження інтенсивних технологій вермикультури, проведений інвестиційний аналіз створення спеціалізованого підприємства з виробництва вермикомпосту.

 

Створення верміферм – підприємств, що спеціалізуються на розведенні дощових хробаків – було одним з проектів, презентованих на форумі «Таврійські горизонти».  Хробаки, як наприклад відомі червоні каліфорнійські, переробляють відходи життєдіяльності тварин або органічні залишки на екологічно чисте добриво біогумус (вермікомпост), і дають черв’ячну масу, яка є основою для цінного високобілкового та екологічного корму для тварин.

 

Цей напрям виробництва є одним із інноваційних та перспективних видів агробізнесу, який сприятиме переробці органічних відходів та виробництву органічно чистої сільськогосподарської продукції, що становить значну цінність для розвитку органічного сільського господарства на Херсонщині. Впровадження вермікультури також підвищує економічну ефективність функціонування агропідприємств.

 

 

Семінар-нарада відбудеться 22 жовтня  2018 року о 10.00 годині за адресою: просп. Ушакова, 47, м. Херсон. (ІІ поверх каб. 203). Запрошуються представники агропідприємств, ОТГ та всі зацікавлені особи. Про участь в семінарі просимо сповістити за електронною адресою Департаменту: zoo_kh@ukr.net, або у телефонному режимі за номером: (0552) 42 27 67, до 19 жовтня 2018 року.