УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації

від ___________________№_______


УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

на зайняття вакантної посади державного службовця категорії «В» - головного спеціаліста відділу міжнародної технічної допомоги, інвестицій та розвитку аграрного ринку управління інвестиційного забезпечення та переробної промисловості Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації

Загальні умови

Посадові обов’язки


Основні посадові обов’ язки:

Забезпечує реалізацію державної політики, розроблення та виконання регіональних та інших програм і прогнозів щодо підтримки сільського господарства проектами міжнародної технічної допомоги, розвитку галузей агропромислового виробництва, розвитку сільських територій та сільськогосподарської кооперації.

Сприяє залученню проектів міжнародної технічної допомоги для  розвитку сільського господарства.

Готує пропозиції до проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку області, Планів заходів з реалізації Стратегії розвитку області, а також відповідних цільових програм розвитку галузей агропромислового виробництва, за напрямком розвиток сільськогосподарської кооперації.

Здійснює супроводження діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, фінансова підтримка яких здійснюється за рахунок обласного та державного бюджетів.

Готує проекти відповідей на запити центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, а також підприємств, установ, організацій та громадян з питань сільськогосподарської кооперації.

Створює належні умови для формування і розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, вносить обласній державній адміністрації пропозиції до проекту обласного бюджету в частині фінансування розвитку кооперації.

Сприяє розвитку та функціонуванню сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, поліпшенню їх матеріально-технічної бази.

Залучається до розгляду пропозицій, претензій, скарг організацій, установ і підприємств, службових осіб, громадян з питань сільськогосподарської кооперації і приймає відповідні рішення в межах своєї компетенції.

Інформаційно підтримує суб’єкти підприємницької діяльності, що мають наміри створити сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи у сфері сільського зеленого туризму, консультаційні центри підтримки розвитку кооперації на селі. 

Бере участь в організації та проведенні нарад, семінарів, конференцій, у розробці заходів та рекомендацій з питань, віднесених до компетенції відділу.

Забезпечує організацію та контроль за обігом документів, виконання яких передбачені напрямками, закріпленими поточною інструкцією.

Виконує інші функції, що випливають з покладених на відділ завдань.Умови оплати праці

посадовий оклад – 5110 грн.,

надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) Копія паспорта громадянина України.

2) Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3) Письмова заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4) Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5) Заповнена особова картка встановленого зразка.

6) Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

7) Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за     минулий рік

Документи приймаються до 01 липня 2019 року до 17 год 00 хв

Дата, час і місце проведення конкурсу

 04 липня 2019 року о 10.00 годині

за адресою: м. Херсон просп. Ушакова, 47, каб. 210

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Піскун Лілія Вікторівна

тел. (0552) 42- 27- 67

up-agro@ukr.net 

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2

Досвід роботи

Не потребує

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

4

Володіння іноземною мовою

   Не потребує

Вимоги до компетентностіВимога


Компоненти вимоги

1

Уміння працювати з комп’ютером (рівень користувача)

Знання основних програм Microsoft Office, таких як Word, Power Point, Excel, вміння працювати з електронною поштою,  навики роботи в інтернеті в різних браузерах, вміння використовувти офісну техніку

2

Необхідні ділові якості

  1. Оперативність
  2.  вміння визначати пріоритети
  3. виваженість

3

Необхідні особистісні якості

    1) ініціативність

    2) комунікабельність

    3)відповідальність

Професійні знання
Вимога


Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

1) Конституція України;

2) Закон України "Про державну службу";

3) Закон України "Про запобігання корупції";

4) Закон України «Про доступ до публічної інформації»;

5)Закон України «Про місцеві державні адміністрації»;

6)Закон України «Про звернення громадян».

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Закони України «Про інвестиційну діяльність», «Про сільськогосподарську кооперацію», «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві», постанов Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 153 “Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги”, від           07 лютого 2018 року № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств»Заступник начальника управління –

начальник відділу міжнародної

технічної допомоги, інвестицій та

розвитку аграрного ринку                                                                                 О.Ю.Щербань

Останні анонси

На Херсонщині працює антикризовий штаб

На Херсонщині працює антикризовий штаб

Leave review
Read More
Зустріч з громадськістю на тему: «Обговорення інформації про бюджет за бюджетними програмами за 2019 рік по головному розпоряднику коштів – Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОДА”

Зустріч з громадськістю на тему: «Обговорення інформації про бюджет за бюджетними програмами за 2019 рік по головному розпоряднику коштів – Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОДА”

Leave review
Read More
Запрошення на безкоштовне 6-тижневе професійне стажування у США восени 2020 року

Запрошення на безкоштовне 6-тижневе професійне стажування у США восени 2020 року

Leave review
Read More
Орбіта нових можливостей для аграріїв. Приватні ініціативи. Досвід та вдала практика на ринках добрив та сільськогосподарської техніки

Орбіта нових можливостей для аграріїв. Приватні ініціативи. Досвід та вдала практика на ринках добрив та сільськогосподарської техніки

Leave review
Read More
27 березня 2020 року відбудеться торговий форум  «Плодоовочевий контракт 2020»

27 березня 2020 року відбудеться торговий форум «Плодоовочевий контракт 2020»

Leave review
Read More
Запрошуємо представників бізнесу, науковців та інвесторів взяти участь у  другій виставці-форумі рибної індустрії та риболовного хобі «Fish Business Ukraine».

Запрошуємо представників бізнесу, науковців та інвесторів взяти участь у другій виставці-форумі рибної індустрії та риболовного хобі «Fish Business Ukraine».

Leave review
Read More
Запрошуємо до участі в контактній біржі, яка відбудеться 19 лютого 2020 року

Запрошуємо до участі в контактній біржі, яка відбудеться 19 лютого 2020 року

Leave review
Read More