Учасники Паризької виставки з Херсонщини запрошують, щоб поділитися досвідом

Нещодавно виробники та переробники плодоовочевої продукції з Херсонської, Миколаївської, Одеської областей взяли участь у виставці продукції харчової промисловості SIAL Paris 2018, що проходила в Парижі з 21 по 25 жовтня.

Вони представили свою продукцію на колективному стенді міжнародного Проекту ITC «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки й включення їх у ланцюжки доданої вартості».

Наразі херсонські учасники експозиції хочуть поділитися з керівниками інших українських компаній досвідом, отриманим в ході цієї та минулих виставок; розповісти про те, що вдалося, і над чим ще треба працювати, яких помилок не варто припускатися під час підготовки до виставки та участі у ній,  як збирати та ефективно систематизувати контактну інформацію, як працювати з потенційними партнерами після виставки.

 

Відкрите обговорення цих та інших питань відбудеться у п’ятницю, 02 листопада, з 10:00 до 11:30 у конференц-залі Херсонської Торгово-Промислової Палати (м. Херсон, вул. Гагаріна, 34а).

 

Участь у заході – безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням 

 

Будемо раді почути Ваші думки та коментарі, адже формування іміджу українських, і, зокрема, херсонських, товаровиробників на зовнішніх ринках – наша спільна справа!

Довідки за тел.: (067) 2909661 – Ганна Сирчина, асистент національного менеджера Проекту.

 

Альона Коломойцева Національний менеджер проекту ІТС «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки й включення їх у ланцюжки доданої вартості»

itcukraine@intracen.org