Про складнощі експорту чищенного горіху – розкажуть на конференції під час форуму «Агропорт Херсон»

Сьогодні український горіх - практично повністю експортний товар, що входить в ТОП-10 ключових товарів аграрного експорту. Валютна виручка від експорту горіха росте щорічно і приносить мільйони доларів, складнаючи більше половини з усієї валютної виручки від продажу плодово-ягідної продукції України за кордон.

Особливо динамічно росте експорт ядра волоського горіха: за обсягом експорту чищеного волоського горіха Україна входить до трійки світових лідерів серед ТОП-20 країн, які реалізують даний товар. Однак за ціною на чищений горіх Україна посідає 18 місце в ТОП-20 країн, поступившись тільки Узбекистану і Киргизстану.

Читайте також:  Горіх, фундук чи мигдаль - шо обирають сучасні горіховоди розкажуть на Агропорті

З метою створення експортної стратегії українського горіху, підвищення його конкурентоспроможності та вдосконалення механізму експорту горіхів в структурі ВГО «Українська горіхова асоціація»  створено Департамент організації експорту горіхів і зовнішньоекономічної діяльності. Його очолив Юрій Балашов, генеральний директор ТОВ «УкрНат компані», експерт з 20-річним стажем роботи в експорті та переробці волоського горіха.


Читайте також: На конференції в Херсоні детально розкажуть про надання компенсацій при висадженні горіхових садів


Юрій Балашов виступить в якості спікера на конференції з горіхівництва, що пройде 19 липня в рамках форуму «Агропорт Херсон».  Учасники конференції зможуть почути від практика-експерта всю правду про експорт горіхів, про його «ахіллесову п'яту», про перспективи експорту українського горіха і співпрацю з горіховодів, вирощування сортові горіхи для подальшого експорту.


Умови участі в конференції на сайті https://www.gardens-nuts.com.ua


Довідки за тел. 0675230985, 0505866462

Віце-Президент ВГО «Українська горіхова асоціація» Юдін Геннадій