22 листопада в Херсоні пройде День сталого розвитку

 

Програма розвитку ООН спільно з Херсонською обласною державною адміністрацією та ГО "Нова генерація" проводить День сталого розвитку в Херсонській області!

 

Мета заходу: сприяння сталому розвитку в Херсонській області через просування Цілей сталого розвитку, а також створення платформи партнерства на рівні області.

 

Запрошуються представники органів влади, активні громадські організації, ОСББ, ЗМІ, науковці, студенти, представники бізнесу Херсонської області.

 

Захід пройде 22 листопада 2018 р. в приміщенні КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» за адресою:  м. Херсон, вул. Героїв Крут (Дніпропетровська), 2.

 

В програмі:

09:30-10:00 Ранішня кава, реєстрація учасників

10.00-11.00 Пленарна частина заходу.

- Вітальне слово керівництва області

- Виступи представників Департаменту інвестиційної та промислової політики Херсонської ОДА, Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України, ГО "Нова генерація, ФГМХ "Захист ", Херсонського державного аграрного університету, координатора ПРООН в Херсонській області

11.00-13.00 Участь у квесті "Цілі сталого розвитку"

13.00-13.30 Обідня кава-пауза

13.30-14.30 Робота в 3 секціях по соціальному, економічному, екологічному напрямах

14.30-15.30 Презентація рекомендацій учасників секцій в сфері економічного, екологічного і соціального розвитку в громадах Херсонської області. Підведення підсумків.

 

Організатори покривають витрати з харчування та проїзд ( за наявності квитків та копії паспорту). Кількість учасників обмежена, тому відбір буде здійснено на конкурсній основі. Відібрані учасники будуть запрошені на захід через електронного листа.

 

За додатковою інформацією можна звернутися  за тел. 050 979 40 85 - Есма Умерова, координатор проекту HOUSES / CDG в Херсонській області.

 

Для участі необхідно заповнити анкету