12-14 березня в Києві пройде Фермерський ярмарок контрактів

В рамках форуму фермерських технологій в Києві відбудеться щорічний захід – фермерський ярмарок контрактів. Це сучасний В2В-захід, де фермери з усіх куточків країни презентуватимуть власну нішеву продукцію, а також виробничі потужності для укладання контрактів на постачання до магазинів, закладів громадського харчування, переробних підприємств та матимуть можливість отримати додаткове фінансування для розвитку бізнесу.


Фермерський ярмарок контрактів відбудеться в рамках Форуму фермерських технологій та одночасно з виставками «Індустрія торгівлі», «Промисловий холод», «Сховища фруктів, овочів, ягід» і «Франчайзинг».Це дасть можливість фермерам не лише укласти контракти на постачання власної продукції, а й ознайомитись з усіма новинками у сфері зберігання та переробки як вирощеного врожаю, так і готової продукції.


До участі запрошуються:

•          Фермерські господарства, що спеціалізуються на виробництві сирів, молочної, м’ясної, плодо-овочевої продукції, меду, спецій та прянощів, горіхів, чаїв і трав’яних зборів, безалкогольних напоїв, солодощів, нестандартних хлібобулочних виробів, органічної продукції;

•          Фермерські господарства, що спеціалізуються на вирощуванні овочів, фруктів, ягід, грибів, трав;

•          винокурні, пивоварні, виробники настоянок та наливок.•      

Контакти оргкомітету:

Телефон: +380 (44) 461-9311

Юлія Мельничук, melnichuk@eindex.kiev.ua


Умови участі для фермерських господарств:

Для участі у Фермерському ярмарку контрактів необхідно подати заявку та сплатити реєстраційний внесок. Розмір реєстраційноговнеску залежить від розміру стенду.

Будь-який формат участі (розмір стенду) дає право учаснику користуватись всіма додатковими можливостями ярмарку! Оргкомітет надає фермерам готові стенди, оформлені в корпоративному стилі ярмарку.